Bakım çalışması yapılmaktadır.

Ankara Konya otobüs bileti al butonlarını kullanarak online şekilde alabileceğiniz biletinizi dilerseniz bilet satış ofisimizden de alabilirsiniz.

Başkentimiz Ankara’dan Mevlana şehri Konya kentimize gerçekleştireceğiniz yolculuğunuzda en kaliteli ve uygun fiyat seçenekli otobüs seçimi için Metro Turizm’in imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Ankara Konya otobüs bileti al butonlarını kullanarak online şekilde alabileceğiniz biletinizi dilerseniz bilet satış ofisimizden de alabilirsiniz.

Başkent Ankara’nın tarihsel ve önemli mekânlarını gezip muhteşem güzelliğe sahip parklarında soluklandıktan sonra ülkemizin değerli kentlerinden olan Mevlana şehri olarak bilinen Konya’mıza yol alırken güvenli ve keyifli bir yolculuk sizi bekliyor olacak.

Ankara Konya Otobüs Bileti Al Seçeneği ile Muhteşem Diyara Keyifli Yolculuk

Metro Turizm tarafından sunulan konfor ile gerçekleştireceğiniz yolculuğunuzda birçok imkân da sizlere sunuluyor. Otobüs yolculuğunuz sırasında TV seyredebilir ya da filmler içinde seçim yaparak beğendiğiniz tarza uygun filmleri izleyerek yolculuğunuz tamamlayabilirsiniz.

İnternet erişimine de sahip olacağınız için internete bağlanarak tüm işlerinizi anında takip etme şansına da erişebilirsiniz. Kahve ya da çay ikramlarının da eşlik edeceği bu seyahatinizde, dinleme tesislerinde mola vererek farklı kentlerin lezzetlerini tatma ve havalarını soluma şansınız da bulunuyor. Mola tesislerinden sevdiklerinizde armağan olarak hediyeler de satın alabilirsiniz.

Ankara Konya Biletini Nereden Satın Alabilirim

Metro Turizm’in bilet satış ofislerinden sefer tercihinizi yaparak biletinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda teknolojinin sunduğu avantajdan yararlanarak evinizden, iş yerinizden dilediğiniz yer ve zamanda Metro Turizm sayfasını tıklayarak ana sayfada yer alan online bilet satışından yararlanmanız mümkün. Ankara Konya otobüs bileti al butonunu kullanarak online otobüs bileti satın alımı işleminizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Online bilet alım işleminizde güzergâh ve tarih seçiminizi yaparak sonrasında karşınıza çıkan seferler arasında seçim yapabilirsiniz. Bu kanal aracılığı ile gidiş dönüş biletinizi aynı anda satın alma imkânınız da bulunuyor.

Ankara Konya arası yapacağınız yolcuğunuzun daha uygun fiyat ile tamamlanması için sitede yer alan kampanyaları inceleyebilir ya da üyelik kartına başvurabilirsiniz. Üyelik kartı sayesinde Türkiye içinde bulunan tüm şehirlere yapacağınız yolcuklar için daha uygun fiyat seçeneği ile bilet alabilme avantajını yakalayabilirsiniz.

Keyifli, konforlu ve kaliteli bir otobüs yolculuğunun sonunda varış noktanız olan Konya kentinde sizi Metro Turizm firmasının servisleri bekler. Servisler şehir içi ulaşımınızı sağlayarak dilediğiniz yere en yakın adrese ulaşmanıza olanak sunar.