Bakım çalışması yapılmaktadır.

Ankara’dan İzmir’e seyahat için otobüs ile yolculuk etmeyi tercih ederseniz doğal olarak ilk önce Ankara İzmir otobüs bileti ne kadar konusunda bilgi edinmek istersiniz.

Ankara’dan İzmir’e seyahat için otobüs ile yolculuk etmeyi tercih ederseniz doğal olarak ilk önce Ankara İzmir otobüs bileti ne kadar konusunda bilgi edinmek istersiniz. Bu iki ili arası seyahat için gün içinde belirli sayıda sefer yapılmaktadır. Belirlenmiş olan bilet fiyatları tercih edeceğiniz otobüs firmalarına küçük değişkenlikler gösterebilir. Belirlenmiş olan bu fiyat sadece tek yönlü seyahat için geçerlidir. Eğer isterseniz hem gidiş hem de dönüş için birlikte bilet alma olanağınız bulunmaktadır. Bu sayede normalden daha az ücret ödeyerek indirimli seyahat etme imkanınız bulunmaktadır. Bu işlem için firma ile görüşmeniz gereklidir. Bazı otobüs firmalarında belirli bir ölçüye kadar ücretsiz bagaj hizmeti sunulmaktadır.

15 dakika ara ile Aşti terminalinden Ankara İzmir arası sefer düzenleyen yukarıda isimleri belirtilen otobüs firmalarına ait araçlar sefer düzenlemektedirler. Bu firmaların herhangi birinden bilet almak mümkündür. Ankara İzmir otobüs bileti ne kadar konusunda şu noktayı da belirtmek gerek. Belirtilen firmalardan online olarak bilet rezerve edilebilmektesiniz.