Bakım çalışması yapılmaktadır.

Ankara Çorum otobüs bileti fiyatları arasında en uygun fiyat seçeneğine sahip olan firmamız size aynı zamanda birçok farklı imkânı da yolculuk esnasında sunuyor.

Başkentimiz Ankara’dan yapacağınız Çorum yolculuğunuzda seyahatinizin en iyi şekilde geçmesi için firmamızın araçlarını tercih edebilirsiniz. Ankara Çorum otobüs bileti fiyatları arasında en uygun fiyat seçeneğine sahip olan firmamız size aynı zamanda birçok farklı imkânı da yolculuk esnasında sunuyor.

Ankara ile Çorum arasında yapacağınız yolculuğunuzda sizlerin zaman geçirmenizi sağlayacak olan TV ve internet bağlantısını sunuyoruz.

Ulusal kanalları izlemenin yanı sıra arzu ederseniz tarzınıza uygun olan filmleri de izleyerek daha keyifli bir seyahat geçirme şansınız da bulunuyor. İnternet bağlantısı sayesinde işlerinizi yapabilir, e-maillerinizi kontrol edebilir ya da istediğiniz gibi internette sörf yapmanın keyfini tadabilirsiniz.

Metro Turizm olarak, birçok kampanyaya yer vermenin yanı sıra size daha uygun seyahat etmenizi sağlayacak olan indirimli kart uygulamasını da sunuyoruz. Bunun yanı sıra kampanya uygulamaları ve mobil uygulama hizmetinden de yararlanma şansınız bulunuyor.

Ankara Çorum Otobüs Bileti Fiyatları ve İndirimli Kart Uygulaması Nedir

Metro Turizm, seyahat ederken daha uygun fiyat seçeneğine yer açarak yolcuların ekonomik bir seçim yapmasını sağlıyor. Bu ekonomik seçim içinde özellikle sık seyahat edenler için büyük avantaj sağlayacak olan indirimli kart uygulamasına da yer veriliyor.

İndirimli kart uygulamasına başvurarak her bilet alımınızda daha uygun bir fiyat seçimine yer açabilirsiniz. Böylelikle yaptığınız tüm seyahatlerde bu indirimden faydalanma şansını elde edebilir, bütçenize ekstra bir destek sağlayabilirsiniz.

Seyahatlerinizde Kampanyalardan Yararlanın

Metro Turizm, bilet alım işlemlerinizde internet sitesinden yararlanabilmenizi sağlıyor ve online bilet uygulamasına yer açıyor. İnternet adresimiz kanalıyla online bilet alımınızda güzergahlar arasında seçiminizi yaparak sonrasında tarih listesine göre o gün gerçekleşecek olan seferleri görme imkanınız bulunuyor.

Online bilet alımınızda dilerseniz sizler de kampanyalardan da yararlanarak daha uygun fiyat seçeneği ile bilet alımı yapabilirsiniz. Mobil uygulamayı cep telefonunuza indirebilir ya da internet sitemizi ziyaret ederek kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ankara Çorum otobüs bileti fiyatları içinden en uygun fiyat seçimine en kaliteli ve konforlu araçları ile yanıt veren firmamız aynı zamanda indirim ve kampanyalar sayesinde bütçenize daha uygun çözümleri sunuyor.