Bakım çalışması yapılmaktadır.

Metro Turizm hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir; Ankara Antalya otobüs bileti kaç lira sorusuna ve diğer tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Ankara ve Antalya hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelen ziyaretçi sayısı fazla olan şehirlerdir. Ankara başkent olmasının yanı sıra barındırdığı tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir. Antalya ise Akdeniz bölgesinde bulunan, özellikle yazın tatil yapmak isteyenler için geniş imkanlar barındıran bir şehirdir.

Antalya’da gezilecek yerlerin başında; Aspendos Antik Kenti, Aspendos Tiyatrosu, Perge Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Konyaaltı Plajı, Kaputaş Plajı, Köprülü Kanyon, Kaş ilçesi gelmektedir.

Ankara’da mutlaka gidilmesi gereken yerlere ise; Anıtkabir, Ankara Kalesi, Hamamönü, Kuğulu Park, Mogan Gölü örnek verilebilir.

Ankara veya Antalya’ya seyahat etmeyi düşünen kişiler Ankara Antalya otobüs bileti kaç lira sorusuna yanıt arayacaktır. Bu soruya en uygun fiyat yanıtını Metro Turizm ayrıcalığıyla; web sitemizin online satış kısmından alabilirsiniz.

Otobüs yolculuklarında aracın donanımı rahat bir yolculuk geçirilebilmesi için önemlidir. Ne yazık ki birçok otobüs firması aynı konforu sağlayamamaktadır. Metro Turizm araçları yeni olup, yolcuların konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Araçlarda ücretsiz wifi, geniş koltuklar, koltuk arkası kişisel eğlence sistemleri, TV, müzik, film arşivleri vardır. Ayrıca yolculuk boyunca sınırsız ikramlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Metro Turizm Güvencesiyle Seyahat

Yolcularımızın hem rahat bir yolculuk geçirmesi hem de kendilerini güvende hissetmeleri bizim için son derece önemlidir. Bunun için araçlarımız uzun süreli yolculuklara dahi dayanıklı yapıda olup; şoförlerimiz deneyimli ve güvenilir kişilerdir.

Tüm yolcularımıza 30 kg bagaj hakkı tanımaktayız. Bagajlarımızda evcil hayvanlarınızı belli koşulları sağlayarak taşımanız mümkündür. Bagajlarımız geniş olup; sürekli bir oksijen akışı mevcuttur.

Yolculuğunuzu tamamladıktan sonra şehir içi servis imkanlarımızdan da ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlayan Metro Free aracımız vardır. Böylece gitmek istediğiniz yere kadar güvenle seyahat etmenizi sağlamış olmaktayız.

Metro Turizm hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir; Ankara Antalya otobüs bileti kaç lira sorusuna ve diğer tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Biletlerinizi web sitemiz üzerinden online olarak alabileceğiniz gibi; satış noktalarımızdan ya da 08502223455 numaralı telefon üzerinden satın alabilirsiniz. Satış noktalarımızın nerelerde olduğu bilgisine de web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.