Bakım çalışması yapılmaktadır.

Metro turizm Türkiye sınırları içerisinde birçok seferi ile tanınan bir turizm firmasıdır.

Metro turizm Türkiye sınırları içerisinde birçok seferi ile tanınan bir turizm firmasıdır. Ağrı otobüs biletleri ne kadar sorusuna cevap verebilmek için mesafe hesaplaması yapılması gerekmektedir. Yani kısaca nereden Ağrı’ya gideceğiniz önemlidir. Mesafe uzaklığına bağlı olarak ücretler değişkenlik göstermektedir.


Bilet Satış Noktaları Nelerdir

Ağrı otobüs biletleri ne kadar sorusuna alacağınız cevap öncesi bilet satış noktaları hakkında bilgiyi aşağıda alabilirsiniz.

·         Bulunduğunuz ile bağlı otogarda Metro Turizm Ofisi ya da yazıhanesi aracılığı ile bilet satın alabilirsiniz.

·         Metro Turizm internet sayfası üzerinden nereden nereye gideceğinizi seçtikten sonra yola çıkacağınız tarihi de seçerek sefer listesini görüntüleyebilir, istediğiniz sefer ve seçtiğiniz koltuk ile yolculuk yapabilirsiniz. Online bilet satışı yolcunun oturacağı koltuğa kadar görüntüleyerek karar verme imkânı olduğu için daha fazla tercih edilen bir bilet satın alma seçeneğidir.

·         Metro Turizm çağrı merkezi üzerinden görüştüğünüz müşteri temsilcileri aracılığı ile yine dilediğiniz tarihte bilet satın alabilir, yolculuk yapabilirsiniz.

Yukarıda bilgi verdiğimiz bilet satış noktaları dışında turizm firmalarının bilet satışlarına aracı olan güvenilir internet siteleri üzerinden de bilet satın alma şansına sahipsiniz.

Ağrı otobüs biletleri ne kadar sorunuzun yanıtı için ise Metro Turizm’e ait internet sayfası üzerinden tarih ve nereden nereye bölümlerini doldurarak seferleri listeleyebilirsiniz. Sefer listesi açıldıktan sonra hangi sefere ait biletin ne kadar olduğu konusunda fikir sahibi olabileceksiniz.